Dovolte nám krátké představení naší firmy a eshopu. Jsme FENOZA s.r.o. a dlouhodobě působíme na trhu jako inovátor a prodejce v odvětví na technologie dělení kovů a výroby strojních pásových pil. Každého z nás ale postihl určitým způsobem koronavir, a proto jsme se rozhodli spojit síly s přáteli, rodinou, vysokými školami, abychom vytvořili projekt FENOZA MEDICAL, díky kterému budou dostupné ochranné pomůcky proti COVID-19.

Jsme opravdový e-shop

U nás máte jistotu dobrého nákupu.

Na trhu se objevuje mnoho podvodných obchodů, my ale mezi ně rozhodně nepatříme. Od nás dostanete opravdu to co si zakoupíte. Všechny masky, filtry a adaptéry jsou řádně zkontrolovány a otestovány. A v maximální možné míře vás ochrání proti nákaze typu COVID-19 případně jiným virům. 

Jsme FENOZA s.r.o. která dlouhodobě působí na trhu v oblasti strojírenství a máme velmi blízko k Taiwanu, se kterým velmi úzce spolupracujeme.

Vlastní sklady

Rychlá doprava HEPA filtrů, masek proti COVID-19, adaptérů pro masky.

Díky vlastním skladům a velmi dobrým kontaktům v Taiwanu, dokážeme dobře zásobovat český a zahraniční trh maskami a HEPA filtry. Adaptéry vyrábíme společně s partnery na 3D tiskárnách.

Máme pro vás připraveny sety které obsahují zdravotní masku, zdravotní HEPA filtr i adaptér z masky na filtr. Zboží vám rádi zašleme na vaši adresu dopravní službou, nebo si jej u nás můžete vyzvednout osobně na prodejně.

Poradenství

Výběr masky a filtru není vůbec složitý.

Pokud si ale i tak nejste jisti volbou vhodné zdravotní masky nebo HEPA filtru, napište nám email, zákaznický online servis nebo zavolejte. 

Velké objednávky

Potřebujete velké množství kusů do firmy, domova pro seniory atd.?

Snažíme se, aby naši zákazníci "nevykoupili sklady" tím, že budou skupovat všechno zboží a pak jinde prodávat. Proto si u vyšších počtů dáváme na toto pozor. Chceme aby se dostalo na všechny. 

Pokud ale máze zájem o velké počty, ozvěte se nám a domluvíme se na řešení které bude výhodné pro obě strany.

Náš tým

Za eshopem stojí tým obchodníků, odborníků z oboru, administrativních pracovníků a dalších chytrých hlaviček. 
Snažíme se vám maximálně vyjít vstříc se všemi službami které nabízíme. 

Pro kontaktování využijte:
1. Zákaznickou zónu / formuláře ZDE
2. Náš email: info@medi-covid.eu
3. Telefon: +420 730 15 83 44

Doporučení: 
využijte Zákaznickou zónu případně email,
zde se snažíme odpovědět i mimo pracovní dobu která je: Po - Pá: 8:00 – 17:00